Hlavní stránka  >  Značka -  Avicenna®
Nabízíme pouze zboží skladem

Společnost Avicenna Company byla založena v r.1992. Zpočátku se orientovala pouze na dovoz a výhradní distribuci herbálních přípravků indické firmy Himalaya. Současná produkce společnosti Avicenna Company zahrnuje široký sortiment doplňků stravy čistě přírodního charakteru s obsahem rostlinných extraktů vysoké kvality a čistoty. Tyto přípravky představují ucelenou řadu s širokým spektrem pozitivních biologických účinků na lidský organismus. Jejich návrh a vývoj probíhá, již po řadu let, v úzké spolupráci s Farmaceutickou fakultou UK.

Vyvrcholením této spolupráce je přípravek Garcigym 50 určený k redukci tělesné hmotnosti. Tato produkce byla v poslední době rozšířena i o kompletaci a distribuci lékárniček první pomoci. krajina 2 Avicenna Company, spol. s r.o. klade vysoký důraz především na zdravotní nezávadnost a kvalitu svých výrobků.

V červnu 2005 úspěšně absolvovala certifikační audit integrovaného systému řízení dle referenčního standardu ISO 9001:2000 a systému Haccp. Tento systém byl certifikován společností Bvqi Czech Republic, s. r.o. . Oblast této certifikace se týká návrhu, vývoje, výroby, nákupu a distribuce doplňků stravy, nákupu a prodeje kosmetických prostředků a návrhu, vývoje, přípravy, kompletace a distribuce lékárniček první pomoci.
Veškerá strojně technologická zařízení, která společnost Avicenna Company používá k výrobě doplňků stravy, splňují nejmodernější trendy s důrazem na vysokou kvalitu finálních výrobků. Zdravotní nezávadnost každé šarže jednotlivých doplňků stravy je, před jejich uvedením na trh, ověřována laboratorními testy v daném rozsahu mikrobiologických a chemických ukazatelů. Tato laboratorní vyšetření jsou zajišťována prostřednictvím laboratoře akreditované Českým institutem pro akreditaci, jejíž výsledky jsou uznávány Mezinárodním institutem pro akreditaci Ilac. Avicenna Company, spol. s r.o. uvádí veškeré doplňky stravy do oběhu pouze se souhlasem a za podmínek stanovených rozhodnutím Ministerstva zdravotnictví ČR.

Hledání dle parametrů:
Řadit dle
Počet
Nebyly nalezeny žádné produkty.
NEWSLETTER
© 2014 VMD Drogerie, Parfumerie CZ