Hlavní stránka  >  Značka -  CYCLaX
Nabízíme pouze zboží skladem

CYCLaX

Značka Cyclax byla založena v roce 1896, ve Velké Británii, byla založena paní Frances Hemming, která se specializovala na kosmetické výrobky pro aristokracii s vysokou kvalitou a výkonem. Cyclax zastával prestižní Royal rozkazu od královny Alžběty II od roku 1961 do roku 2011 Cyclax vyniká v řadě péče o pleť pro obličej a tělo, sluneční péče a osobní péče s prověřeným a důvěryhodných formulací. 

Royal Warranty je známkou uznávaná společnost, které pravidelně dodává zboží nebo služby některým členům královské rodiny. Dosažení královského znaku je dosaženo pouze u prestižních značek a je vnímáno jako ochranná známka excelence, vysokou kvalitu a výkonem.

Cyclax vyniká v péči o pleť, sluneční péči, osobní péči a v depilačních prostředcích. Každý sub-brand je držitelem prestižního královského znaku nabízí celé spektrum inovativních výrobků.

Firma Richards & Appleby Ltd byla založena v roce 1952, současný majitel koupil v roce 1994 firmu Cyclax s jeho dědictvím. Společnost má významné zastoupení po celém světě na různých TV nákupních kanálů a na hlavní třídě a v salonu a lázních.

Hledání dle parametrů:
Řadit dle
Počet
Nebyly nalezeny žádné produkty.
NEWSLETTER
© 2014 VMD Drogerie, Parfumerie CZ