Hlavní stránka  >  Značka -  Frenchtop Natural Hairwonder
Nabízíme pouze zboží skladem

Značka HAIRWONDER se už od roku 1985 specializuje na výrobu přípravků, které zajišťují zdravé, lesklé a silné vlasy. Přírodní vlasová péče od holandské značky HAIRWONDER obsahuje maximum přírodních výtažků a dodržuje mnoho zásad výroby BIO kosmetiky. 100% kvalitu přípravků HAIRWONDER již vyzkoušely miliony lidí ve více než 35 zemích světa. Všechny produkty této značky obsahují minimálně 8 certifikovaných organických složek. Pro výrobu jsou využívány výhradně rostliny vypěstované bez herbicidů a pesticidů a k balení produktů se používá papír a karton certifikovaný značkou FSC, která garantuje šetrné zacházení s lesním ekosystémem.

V přípravcích od HAIRWONDER nenajdete parabeny a navíc HAIRWONDER netestuje své produkty na zvířatech. Všechny tyto zásady vedou k trvale udržitelnému a zdravému způsobu života. A samozřejmě i ke krásným a zdravým vlasům.

Vítejte ve světě Frenchtop Natural Care Products BV, rodinné firmy se sídlem v Hoogwoud. Od roku 1985 je jejich úkolem vyvíjet čisté produkty, pokud možno certifikované ekologické.

Organické ingredience jsou darem přírody a společnosti Frenchtop Natural Care Products BV jsou nadšeni dodáváním této moudrosti přírody.

Již více než 30 let jsou přírodním specialistou svými značkami Hennaplus ,  Hairwonder , Skinwonder , Earth.Line , Sea.Line , Harmonie , Royal Green , Pukka  a Puur Rineke,  které se prodávají ve více než 35 zemích.

Certifikovaná ekologická (Skal) společnost. Pro naše obchodní procesy uplatňujeme přísné standardy kvality, a proto jsme certifikováni podle ISO22000 a ISO22716 (HACCP). Frenchtop znamená příroda, životní prostředí, udržitelnost, bezpečnost a důvěra.

Hledání dle parametrů:
Řadit dle
Počet
Nebyly nalezeny žádné produkty.
NEWSLETTER
© 2014 VMD Drogerie, Parfumerie CZ