Hlavní stránka  >  Značka -  Remescar
Nabízíme pouze zboží skladem

Sylphar logo výrobce Belgium 

Produkty Remescar jsou vyvíjeny a vyráběny společností Sylphar.

Sylphar je výrobce zdravotnických prostředků a kosmetických produktu již od roku 2008. Našim cílem je přinášet inovativní a záazíky oblíbené produkty, které vynikají použitím revolučních technologií. Naše specializované oddělení pro vývoj produktů zajišťuje neustále inovace, které odpovídají specifickým potřebám zákazníků.

Současně přinášíme různé produkty našim motivovaným distributorům po celém světě. Naše produkty naleznete v následujících kategoriích:

Péče o pleť s léčivými účinky:  inovativní řada Remescar nabízí řešeí pro specifické problem pokožky jako váčky po očima, tmavé kruhy pod očima a metličkové žilky.

Kontrola kvality

Veškerý výzkum a vývoj je řízen a kontrolován v regulovaném vysoce kvalitním prostředí v našem sídle v Deurle, v Belgii. Sylphar spravuje Organizační systém kvality, který je v souladu s požadavky ISO 9001, ISO 13485 a ISO 22716 standardy. Sylphar vyrábí své produkty v souladu s Good Manufacturing Practices (GMP) pro kosmetiku a přísné kontroly garantují, že naše produkty mají neustále vysokou kvalitu. Naše výrobky splňují příslušnou legislativu pro zdravotnické prostředky a pro kosmetické produkty. Sylphar je registrován u Federální agentury pro medicínské a zdravotní produkty (FAMHP) a je pravidelně kontrolován kompetentními úřady.

Hledání dle parametrů:
Řadit dle
Počet
Nebyly nalezeny žádné produkty.
NEWSLETTER
© 2014 VMD Drogerie, Parfumerie CZ