Hlavní stránka  >  Obchodní podmínky

Obchodní podmínky

Upozornění:
1. Objednávka na zboží, které si zákazník objedná na platbu předem a nezaplatí do 30 dnů bude stornována. 
2. Vrácení zboží: zákazník je povinen vrátit zboží nepoužité, nepoškozené, v původním množství a v původním obalu. Kosmetiku a parfémy není možné vrátit, pokud zákazník rozbalil originální obal. Vracené zboží je nutné zaslat formou doporučené zásilky bez zbytečného odkladu, nejpozději však do čtrnácti dnů. Zákazník zároveň uvede důvod vrácení zboží;
3. U každého zboží jsou uváděny dvě ceny, přičemž vyšší cena přeškrknutá, je cena, za kterou prodáváme zboží v našich kamenných obchodech. Další cena je základní cene eshopu s DPH. 

KOMPLETNÍ ZNĚNÍ OBCHODNÍCH PODMÍNEK JE KE STAŽENÍ ZDE (FORMÁT PDF).

 

Záruka a reklamace
I když je procento reklamací mizivé, je dobré vědět, že u nás máte stejnou záruku jako v kamenném obchodě. Je v našem zájmu všechny reklamace řešit co nejrychleji, takže se nemusíte bát, že by jste na vyřízení čekali déle než je nutné (zpravidla je vše vyřešeno do několika dnů).

Záruka začíná běžet dnem převzetí výrobku spotřebitelem. Na zboží je poskytována záruka 24 měsíců stejně jako v kamenném obchodě. Prodejce odpovídá za všechny vady výrobku, které má zboží při převzetí kupujícím nebo které se objeví v průběhu záruční doby. Nevztahuje se pak na vady způsobené nešetrným zacházením nebo mechanickým poškozením. Reklamaci je možné uplatnit poštou i osobně.

© 2014 VMD Drogerie, Parfumerie CZ