Hlavní stránka  >  Značka -  EcoTools®
Nabízíme pouze zboží skladem

Země původu: Francie. Řada kosmetických výrobků, doplňků do koupele, na tělo a na cesty. Při výrobě doplňků pro krásu jsou brány v úvahu aspekty životního prostředí.
Všechny výrobky jsou vyrobené z přírodního materiálu- dřevěné násadky z bambusu, (bambus má malý dopad na přírodní zdroje, protože jde o trvale udržitelnou rostlinu), taklon kartáče (neobsahují štětiny ze zvířat), kovové součásti z recyklovaných hliníkových nádobek. Všechny výrobky jsou baleny ve znovupoužitelných obalech. Kosmetické štětce jsou tím, čím tato firma začínala! Ikonický vzhled elegantní bambusu, nádherného recyklovaného hliníku a neuvěřitelně měkké štětiny jsou jen částí toho, co dělá, EcoTOOLS EcoTOOLS.
Kosmetické štětce jsou krásné a dělané s úctou k zemi. Jsou 100% bez krutosti na zvířatech. Mají neuvěřitelně měkké štětiny ze syntetických taklonových vláken, rukojeti z bambusu a recyklovaného hliníku. EcoTools® vášeň pro krásu i pro životní prostředí, proto se zrodila tato značka. Vzhledem k tomu, že se tato značka EcoTOOLS uvedla na trh v roce 2008, rozrůstá se nesmírně s novými kosmetickými produkty a rozšiřuje se každý rok! EcoTOOLS zůstává favoritem celebrit, krásy redaktorů a žen na celém světě.
EcoTOOLS je značka z Paříže představuje Incorporated a je lídrem v oblasti ekologicky uvědomělých kosmetických výrobků. Je především známá svými neuvěřitelně měkkými kosmetickými štětci. Tím se nejvíce pyšní. Nabízí kolekci kosmetických doplňků, s řasami a toaletními potřebami, které představují inovativní, ekologicky uvědomělé energetické materiály. Snaží se dát zpět do přírody to, co je všude kolem!

Buďte první, kdo přiznává, že s našim rušným živote, to není vždy snadné. Přidejte se k nám, protože jen společně můžeme se najít způsoby, jak žít krásně. EcoTOOLS je vše kolem. EcoTOOLS podpořila mnoho organizací po celém světě, jejichž mise jse je, aby se svět byl zdravější (a krásnější), místo k životu. Jsou inspirováni krásou dovnitř a ven ve světě kolem nás.
Vvýrobky jsou inspirovány přírodou kolem nás a vštípit krásy, které má příroda.

Hledání dle parametrů:
Řadit dle
Počet
Nebyly nalezeny žádné produkty.
NEWSLETTER
© 2014 VMD Drogerie, Parfumerie CZ