Hlavní stránka  >  Značka -  real Techniques™
Nabízíme pouze zboží skladem

Štětce navrženy s pomocí vizážistů Sam a Nic Chapman. Real Techniques štětce kombinují high-tech materiály s inovativními tvary pro dosažení dokonalého make-upu. Syntetické štětiny jsou neuvěřitelně měkké a ručně zkosené.

Samantha a Nicola Chapman vyrůstal obklopeny make-up. Jejich teta byla nejvyšší maskérka v Londýně, pracovala s klienty, jako jsou David Bowie a princezna Diana. Jejich maminka také zkoušela nejnovější trendy. Jako mladé dívky experimentovali na sebě, a samozřejmě Nic byla testovaný subjekt, protože Sam byla starší sestra. Když přišel čas vybrat si profesní dráhu, bylo jasné, že make-up umění byl způsob kam jít. Chtěli kráčet ve stopách své úspěšné tety. Po dvou letech chození do školy pro profesionální make-up umění, se Sam přestěhoval do Londýna a začala svou kariéru jako nezávislá kosmetička. Měla možnost pracovat s kosmetikou MAC, Estee Lauder, a Chanel.
V průběhu doby, si obě vybudoval pověst jako respektovaných vizážisté. V roce 2008, Sam nahrála své první video na webových stránkách s názvem YouTube. Byla těhotná a stěhoval se do svého rodného města Norwich. Divky začali propagovat novou platformu make-up umění ..., aniž by si uvědomili, že byli na pokraji něčeho velkého.
V současné době, s miliony předplatitelů a stovky milionů názorů, se sestry nazývají "babičky z YouTube." V roce 2010, kdy Pixiwoo kanál dosáhl asi 30.000 odběratelů, se myšlenka reálné techniky začal formulovat. Jednou z nejdůležitějších věcí pro make-up umění je používání správných nástrojů, a mnoho žen si není zcela jisto, kde začít. Většina vyrostla pomocí trojúhelníkových klínů, očních aplikátorů, labutěnek, a dokonce i jejich prsty používají k nanášní make-up. Teď, když YouTube přichází živý způsob, jak se učit tajemství štětců vypadálá vše perfektně. V roce 2011, byla zahájena výroba štětců. Neuvěřitelné kvalitní štětec byl spárován s profesionální, zajímavé, zábavné vzdělávání od Sam a NIC. Den zahájení den památný. Ženy z celého světa začaly sledovat webové stránky, aby se dozvědět více o této nové značce. Dnes značka je tato znaška v USA, Velké Británii a po celém světě.

Hledání dle parametrů:
Řadit dle
Počet
Nebyly nalezeny žádné produkty.
NEWSLETTER
© 2014 VMD Drogerie, Parfumerie CZ