Hlavní stránka  >  Značka -  Spaas®
Nabízíme pouze zboží skladem

Belgické společnosti Spaas® 

V roce 1853 v Limburg Hamont, vznikla malá lokální společnost. Spaas se stala jedním z hlavních evropských hráčů na trhu se svíčkami. Společnost stále roste stabilně. S více než 250 zaměstnanci Spaas je nejen vedoucí postavení na trhu v Belgii, ale také respektovaným dodavatelem se silnou základnu v Evropě. 

Spaas všechny ty roky zůstal silný rodinný podnik. Kromě výrobní jednotky v Hamont tam je také továrna v Polsku a prodejní organizace zaměřuje na Evropu.

Spaas chce překvapit a inspirovat lidi s ozdobnými prvky, které přidat dotek tepla do jejich životů. Tím, že reaguje na současné trendy, každý zákazník může přizpůsobit svůj domov se svíčkami z rozsáhlého výrobního programu Spaas. Proto nabízí Spaas svíčky a doplňky v různých barvách, tvarech a pachy a spotřebitel v každém ročním období nebo použití času lze najít vhodné svíčky.

Posláním Spaas shrnuje ambici firmy dokonale: Rozsviťte svůj život.

Tím, že tyto základní beton Spaas chce vytvořit přidanou hodnotu pro zákazníky a spotřebitele. Při realizaci této mise Spaas založených na pět základních hodnot:

- Inspirující, protože spousta krásných svíček okamžiků v životě.
- Překvapení v naší komunikaci a v našich jednáních s sebou.
- Propojení se zákazníky a spotřebitele.
- Autentický tím, že poskytuje objektivní a hodnotné řešení, respektující naši tradici.
- Kvalitní výrobky péče tak, aby naše produkty tak učinit bezpečným způsobem, co má dělat.

Hledání dle parametrů:
Řadit dle
Počet
Nebyly nalezeny žádné produkty.
NEWSLETTER
© 2014 VMD Drogerie, Parfumerie CZ