Hlavní stránka  >  Značka -  Bochemie - Bochemit QB
Nabízíme pouze zboží skladem

Bochemie - Bochemit QB

Bochemie se podle velikosti firmy se řadí mezi střední podniky, s počtem 400 zaměstnanců a ročním obratem okolo jedné miliardy korun. Jsou firmou s tradicí více než 100 let, přičemž kromě pružnosti při téměř zakázkové výrobě speciálních chemikálií měli v průběhu času několik hvězdných produktů, jako byl předválečný Aspirin a Sacharin, od dob první republiky dodnes užívaný Chloramin, od sedmdesátých let pak všeobecně známé a uznávané SAVO (dnes v portfoliu Unilever, vlastníka mnoha značek jako např. Domestos, Cif, Rama atd). Přes zeštíhlovací a optimalizační trendy, kterými po privatizaci začátkem devadesátých let znatelně zvýšili efektivitu práce, zachovali si kvalitní tým výzkumu a vývoje.

Od poloviny 90.let novými akvizicemi a vytvořením rozvětvené skupiny, zahrnující zahraniční pobočky, sesterské a dceřiné společnosti, rozšířili portfolio a trhy, přičemž úspěch této strategie byl završen transformací Bochemie ze společnosti s ručením omezeným na akciovou společnost. Bochemie a.s. je dodavatelem komplexních řešení pro tržní segmenty v oblastech: HYGIENA A DEZINFEKCE více než 80 let zkušeností v oboru, produkty pro profesionální hygienu a dezinfekci, komplexní dezinfekční programy, servis a poradenské služby.

PŘÍPRAVKY PRO STAVEBNICTVÍ. specializace na vývoj a prodej přípravků k ošetření stavebního dřeva a stavebních materiálů proti biotickým škůdcům. Úspěch přípravků je neustále potvrzován rostoucím zájmem ze strany zákazníků nejen v rámci České republiky, ale také v zahraničí. PRO PRŮMYSLOVÉ AKUMULÁTORY více než 60ti letá zkušenost v oblasti výroby materiálů pro alkalické Ni-Cd a Ni-Fe akumulátory pro průmyslové využití.

Bochemie a.s. udržuje dlouholetou spolupráci s výzkumnými institucemi jako jsou ÚACH při Akademii věd České republiky, CLAiO Poznaň a ÚETE při FEKT VUT Brno. POVRCHOVÉ ÚPRAVY KOVŮ podnikajících na trhu B2B ve světovém měřítku v oblasti odokujování dlouhých nerezových produktů. Stěžejním produktem je FEROPUR™. Tento výrobek je základem unikátní technologie moření nerezových ocelí a slitin v redukční tavenině. Dalším výrobkem je chlorid zinečnatý používaný nejčastěji jako součást tavidla v procesu žárového zinkování.

RECYKLAČNÍ TECHNOLOGIE CHLORISTANU AMONNÉHO TechnologiesBochemie a.s. vyvinula unikátní technnologii zpracování expirovaného raketového paliva. Již nepoužitelné palivo je vstupní surovinou pro výrobu – znovuzískávání - chloristanu amonného, čímž dochází k úsporám přírodních zdrojů. Technologie je vysoce ekologická, bez tekutých či pevných odpadů, je bezpečná vzhledem k člověku a šetrná vůči přírodě. Používá také minimum energetických zdrojů. V posledních letech se firma také stává inovátorem v oblasti ekologických a energeticky úsporných řešení pro různé průmyslové oblasti.

Hledání dle parametrů:
Řadit dle
Počet
Nebyly nalezeny žádné produkty.
NEWSLETTER
© 2014 VMD Drogerie, Parfumerie CZ