Hlavní stránka  >  Značka -  Fendi
Nabízíme pouze zboží skladem

Fendi

Značka Fendi se zrodila v malém městečku zvaném del Plebiscitto v Italii. Založili ji manželé Adele a Edoardo, kteří si otevřeli malý obchod, kde prodávali kožené výrobky, zejména kabelky. Po letech díky své píly, dosáhla statusu luxusní, kvalitní a uznávané značky. Dnes jejich sortiment nabízí i parfémy nebo kabelky. Značka s jednoduchým, přesto elegantním logem zavání luxusem.
Vášnivé parfémy dokážou vystupňovat ženské požitky a vášně, v jejích parfémech se objevují například afrodiziakální ylang-ylang, jasmín, santalové dřevo a nejrůznější vonné květiny. Vůně Fendi se na trhu objevují už dvacet let. Svůj první parfém Fendi for Woman vypustila do světa v roce 1985. Romantika i pro muže Pánské vůně mají nádech dřevité vůně, luxusní a romantické aroma je silnou stránkou značky Fendi. Decentní flakó láká opravdové a vášnivé muže.
Country: Italy, Main activity: Fashion. Parent company: LVMH

Italská značka Fendi vznikla v roce 1918, kdy zakladatelka Adele Casagrande otevřela svůj první butik s kožešinovou a koženou módou v centru Říma. V roce 1925 se Adele provdala za Edoarda Fendi a odtud vzniklo jméno prosperujícího rodinného podniku, který se později díky spolupráci s německým návrhářem Karlem Lagerfeldem stal světoznámou a žádanou módní značkou.
 
Díky aktivitám ochránců zvířat dochází v 90. letech k ústupu kožešin. V této době vnučka
Maria Silvia Venturini Fendi uvádí na trh kabelku Baquette Adele – inovovanou ikonickou kabelku babičky Adele.

Hledání dle parametrů:
Řadit dle
Počet
Nebyly nalezeny žádné produkty.
NEWSLETTER
© 2014 VMD Drogerie, Parfumerie CZ