Hlavní stránka  >  Značka -  Matrix
Nabízíme pouze zboží skladem

Matrix, americká profesionální značka číslo 1, dává kadeřníkům všude na světě špičkové, ale zároveň přístupné inovace a vzdělání. S inovativními a chytrými produkty umožňuje Matrix kadeřníkům celého světa sdílet „americký sen“ a představit si, co všechno dokážou!

Matrix byl založen v roce 1980 americkým manželským párem kadeřníků, Arniem a Sydell Millerovými. Millerovi chtěli kadeřníkům poskytnout ucelenou nabídku produktů, které by jim pomáhaly rozšiřovat jejich podniky a poskytly jim prostředky pro využití jejich talentu a kreativity.
Nyní, o téměř 30 let později, jsou jejich originální nápady stále velmi aktuální a Matrix je americkou společností číslo 1 na světě v oboru profesionální péče o vlasy. Matrix nabízí veškerou podporu, kterou kadeřníci potřebují: od cenově dostupných produktů, které opravdu fungují, po lokalizované místní vzdělávání a kompletní marketing pro salony.

Značka opravdu rozumí tomu, co znamená být profesionál kadeřnického salonu. Matrix je v čele vzdělávání pro kadeřnické salony a pomáhá profesionálům upevňovat a rozvíjet své dovednosti prostřednictvím nejmodernějších programů odborných školení. Jeden z největších týmů expertů na vzdělávání v oboru se stal partnerem koloristů a vlastníků salonů, aby společně transformovali vzhled a životy lidí.

Značka nabízí širokou škálu výrobků v oblasti péče o vlasy, barev na vlasy a péče o strukturu vlasů včetně: Biolage, Total Results, Socolor.beauty, Color Sync, Design Pulse, Vavoom a Opti.wave. Matrix inspiruje všechny kadeřnické profesionály k tomu, aby transformovali vášeň pro krásu do osobního úspěchu.

Hledání dle parametrů:
Řadit dle
Počet
Nebyly nalezeny žádné produkty.
NEWSLETTER
© 2014 VMD Drogerie, Parfumerie CZ