Hlavní stránka  >  Značka -  Nature NoTea
Nabízíme pouze zboží skladem

Buďete nároční a vyberete si správně – NATURE NOTEA – dopřejte si více chuti a radosti z pravého ovoce!

Myšlenka na výrobu Pečeného čaje vznikla v roce 2004 a byla to právě tato firma, kdo o něco později odstartoval komerční výrobu a představil tak tyto lahodné a tehdy ještě téměř neznámé nápoj široké veřejnosti. Pečený čaj byl v té době znám pouze v několika domácnostech a již jeho samotné pojmenování vyvolávalo u mnohých nechápavé úsměvy.

Od té doby se mnohé změnilo a ušli pořádný kus cesty. Pečený čaj se tak díky své jedinečné chuti a neutuchajícímu úsilí o jeho prosazení dostal do povědomí mnoha lidí a našel si tak své zasloužené místo na trhu s nápoji nejen v tuzemsku, ale i v několika dalších zemích světa, kde ho i přes obrovskou konkurenci v oblasti nápojů vyhledává stále větší počet zákazníků. Potvrzuje se tak jedinečnost a kvalita pravého a poctivého Pečeného čaje.

Postupem času se také díky rostoucímu zájmu rozhodli rozšířit výrobní portfolio o další produkty a vytvořili tak ucelenou produktovou řadu, kterou dodávají na trh pod obchodním názvem NATURE NOTEA. Díky tomu jsou schopni reagovat na stále se zvyšující poptávku po kvalitních a ojedinělých produktech vyráběných v České republice. Vzhledem k výrobní filozofii o zachování a dodržování původních receptur vyrábízí pouze takové produkty, které ze své přirozenosti neobsahují konzervanty, aromata ani jiné nepřirozené látky, ale zároveň mají dlouhou trvanlivost.

To vše umožňuje unikátní výrobní technologie, kterou vytvořil její původce a zároveň spoluzakladatel společnosti a která je zapsána na úřadu průmyslového vlastnictví pod statutem užitného vzoru, čímž se zaručuje originalita výrobků na českém i zahraničním trhu.

Ve snaze přizpůsobit se stále měnícím požadavkům trhu se za dobu své existence několikrát měnili design používaných etiket a společnost prošla mnohými změnami v oblasti jejího obchodního fungování, avšak to nejdůležitější zůstalo po celou dobu nezměněno – kvalita a poctivá chuť výrobků, které podřizují vše ostatní.

Hledání dle parametrů:
Řadit dle
Počet
Nebyly nalezeny žádné produkty.
NEWSLETTER
© 2014 VMD Drogerie, Parfumerie CZ