Hlavní stránka  >  Značka -  Twinkly™ budoucnost vánoc
Nabízíme pouze zboží skladem

Twinkly™ budoucnost vánoc

Vytvořte dokonalou atmosféru ve svém domě i mimo něj. Přehrávejte efekty a animace pomocí svého telefonu. Vytvářejte složité instalace propojením několika zařízení.

 • Twinkly, kde se technologie setkává s kreativitou, a kde můžete dokázat neobyčejné věci. Tvořte a zdobte svůj prostor pomocí světla jako nikdy předtím.
 • Twinkly se dokonale hodí k vašemu oblíbenému systému chytré domácnosti. Ovládejte jej hlasem nebo synchronizujte s herními akcemi.

Společnost Twinkly vyrábí nejinovativnější a nejmodernější dekorativní světla na trhu. A v průběhu let získali mnoho ocenění a uznání, která to potvrzují. Ušli opravdu dlouhou cestu!

 • Aplikace Twinkly vám umožní vytvořit skutečně jedinečnou výzdobu. Použijte efekty a animace, navrhněte si vlastní a ovládejte je pouhým klepnutím na displej telefonu. Máte neomezené možnosti!
 • Všechna světla Twinkly fungují s Razer Chroma™ RGB. Vneste do svého hraní reaktivní osvětlení a zalijte svůj pokoj barvami při každém vítězném tahu.

Neobyčejné osvětlení, které dodá vašemu domovu tu pravou vánoční atmosféru. Nikdy vás neomrzí a můžete ho ladit každý rok do jiné barvy, a to díky ovládání přes mobilní aplikaci. Užijte si nespočet barev a režimů a uvítejte Twinkly – budoucnost Vánoc.

 • Twinkly Strings Multi-Color - Neobyčejný světelný řetěz - Nejoblíbenější řetěz nejen na vánoční stromeček. Rozsviťte ho v barvách, na které máte zrovna náladu.
 • Twinkly Icicle - Záplava světel - Twinkly Icicle můžete umístit na okno i krbovou římsu. K dispozici jsou barevná světýlka, nebo Gold Edition – ty vám přinesou nepřeberné množství odstínů bílé a zlaté.
 • Twinkly Strings Gold EditionVšechno zlato, co se třpytí - Nechte se obklopit odstíny bílé a zlaté s novými žárovkami Gold Edition.
 • Twinkly Cluster Multi-ColorNechť hra se světly započne - Bohatý a hustý řetěz, který nespustíte z očí. Ideální volba na stromeček nebo k výzdobě domácnosti. Světelná show může začít.
 • Twinkly Spritzer Multi-ColorMalý, ale výrazný doplněk. - Krásný doplněk, který se hodí i do malého interiéru. Zapomeňte na klasickou vánoční hvězdu, letos je tu Twinkly Spritzer.
 • Twinkly Curtain Special EditionZávěsy, jaké svět neviděl - Závěs plný světel, který osvítí jakékoliv okno i balkon. Nastavte si ho podle sebe a vdechněte místnosti nový život.
 • Twinkly FlexBuďte kreativní - Chcete si vytvořit něco opravdu speciálního? Osvětlete svůj nábytek, místnost nebo si udělejte vlastní svítící obraz!
 • Twinkly vánoční stromek - Pro ty, co neztrácejí čas - Existují dva typy lidí: jedni milují zdobení vánočních stromečků a druzí by byli nejraději, aby bylo vše připravené ihned po vybalení z krabice. Pro milovníky zdobení máme světýlka, pro ty druhé hotové vánoční stromky, kde už jsou světýlka součástí.
 • Twinkly vánoční věnec - Nová generace věnců - Tenhle věnec vám nikdy neuschne. Pověste si ho na okno, dveře nebo dejte na stůl a spárujte ho s ostatními Twinkly světýlky.
 • Festoon Multi-ColorTyhle žárovky nepřehlédnete - Světelný řetěz s většími žárovkami je ideální k výzdobě vašeho domova nejen o Vánocích. Zkuste je třeba zavěsit na okno nebo zábradlí schodiště.

Nevíte si rady, kolik světýlek budete potřebovat na stromeček?
Pomůže vám naše chytrá tabulka.

  úrověň osvětlení stormečku (počet led světýlek)
Velikost stromu Dobrá Velmi dobrá Fantastická
120 cmstromeček
100 250 400
150 cmstromeček
250 400 650
180 cmstromeček
250 400 800
210 cmstromeček
400 650 1200
240 cmstromeček
400 800 1450
270 cmstromeček
650 1050 1850
300 cmstromeček
800 1200 2400v

Hledání dle parametrů:
Řadit dle
Počet
Nebyly nalezeny žádné produkty.
NEWSLETTER
© 2014 VMD Drogerie, Parfumerie CZ