Hlavní stránka  >  Značka -  Verona Products, Professional
Nabízíme pouze zboží skladem

Verona Products, Professional

Verona Products Professional je kosmetická společnost s více značkami s polským kapitálem. Činnost zahájili v roce 2003 a dnes se můžou pochlubit reputací a místem mezi předními tuzemskými výrobci kosmetiky. 

Vyvíjí jedinečné přípravky pro líčení, péči o obličej a tělo, barvení a péči o vlasy a vůně. Kosmetice důvěřují zákazníci z Polska a více než z 60 zemí po celém světě. To se podařilo díky kombinaci zkušeností a vášně a díky jasně definovaným hodnotám, které společnost vedou od začátku činnosti.
Sledují globální trendy, vedené kvalitou podporovanou výzkumem, jedinečným designem a originalitou. Posláním je vytvářet kosmetiku, kterou naši zákazníci potřebují.

Verona se může pochlubit širokou škálu značek, které nabízí. Její portfolio zahrnuje takové brandy jako: Ingrid Cosmetics, Butterfly Collection, Vollaré Kosmetika, Verona Laboratories (SPA Profesionální řada Natural SPA, SPA & Wellness, Olive, Natural Essence) Revia, Ryan Henna, Vittorio Bellucci,

Verona Professional Products se sídlem v Sochaczew, cca. 70 km od Varšavy, v blízkosti dálnice A2. Dnes společnost zaměstnává více než 200 lidí.

Hledání dle parametrů:
Řadit dle
Počet
Nebyly nalezeny žádné produkty.
NEWSLETTER
© 2014 VMD Drogerie, Parfumerie CZ