Hlavní stránka  >  Značka -  Voux Palma
Nabízíme pouze zboží skladem

Voux Palma

Slovenská společnost Palma přináší svým zákazníkům kvalitní produkty už od roku 1920. Palma je slovenská značka, ktorá je významným hráčem nejen v sortimentu rostlinných olejů, margarínů a tuků na pečení, ale i v segmentu kosmetiky a dětské kosmetiky.

Portfólio Palma produktů dnes tvoří 13 značek: Raciol, Heliol, Fritol, Oliol, Ocho, Palmarin, Helia, Cera, Veto, Delacreme, Deliočko, Bupi a Voux.
Denně se na Slovensku prodá téměř 10 tisíc kusů Palma produktů. Podle průzkumu Nielsen 76% všech prodaných dětských mýdel tvoří značka Bupi, která je už na Slovenském trhu víc jak 20 roků. Společnost Palma je moderní značka s dlouhou tradicí, pričemž klade důraz na inovaci a kvalitu svých výrobků. Svými produkty se přizpůsobuje moderním trendům, tak aby naplnila očekávání svých spotřebitelů, o čem svědčí i vysoká spokojenost spotřebitelů v pravidelných průzkumech.
Značka Raciol získala za rok 2014 hodnocení Superbrands. Toto ocenění je významným ukazovatelem spojené tradice a vysoké kvality, kterou oceňují nejen spotřebitelé, ale i odborná veřejnos. V posledních letech Palma expanduje na zahraniční trhy. Svoje produkty prodává ne jen na Slovensku, ale aj i České republice a Maďarsku.

Hledání dle parametrů:
Řadit dle
Počet
Nebyly nalezeny žádné produkty.
NEWSLETTER
© 2014 VMD Drogerie, Parfumerie CZ