Hlavní stránka  >  Značka -  Druchema Trio®
Nabízíme pouze zboží skladem

Druchema Trio®

Leštěnky pro ošetření a konzervaci povrchu nábytku a interiérů. 

DRUCHEMA, družstvo pro chemickou výrobu a služby, patří k tradičním českým výrobním firmám, které se specializují na široké spektrum produktů pro každodenní využití. Jedná se zejména o produkty zaměřené na dům a zahradu, hobby, autokosmetiku nebo sport a volnočasové aktivity. Nejznámějšími produkty v portfoliu Druchemy jsou barvy na vejce OVO, autokosmetika TEMPO, lyžařské vosky SKIVO nebo lepidlo na papír HERKULES.

Druchema byla založena již 4. června 1951 v Praze a v průběhu let se stala největším českým chemický družstvem a zavedeným výrobcem kvalitních českých produktů. Dokonce patří k jedněm z mála firem, které se doposud udrželi plně v rukou českých vlastníků. Spolešnost neustále prochází průběžnou transformací, která z ní dnes činí plně konkurenční, moderní chemickou společnost evropského formátu. Postupně dobývá trh nejen v České republice, ale i na Slovensku, v Polsku, Německu a dokonce i v Norsku. Veškeré výrobky Druchemy jsou vysoce účinné, laboratorně zkoušené a atestované, plně vyhovující platným ekologickým předpisům a evropským normám. DRUCHEMA patří mezi přední dodavatele na český trh a vyváží své výrobky i do zemí Evropské Unie.
Sortiment a zaměření produktů: Čisticí a mycí prostředky, Lešticí prostředky, Krémy a přípravky na obuv, Barvy na textil, Velikonoční produkty, BIO enzymatické prostředky, Hnojiva, Deratizace, Výtvarné prostředky a modelovací hmoty, mořidla a speciální nátěry, lepidla, vosky příslušenství na lyže, cyklo prostředky pro servis a údržbu, autokosmetické přípravky, daktyloskopické folie, barvicí pásky, zakázková výroba.

Hledání dle parametrů:
Řadit dle
Počet
Nebyly nalezeny žádné produkty.
NEWSLETTER
© 2014 VMD Drogerie, Parfumerie CZ